Η εθελοντική ομάδα Πρασίνου φύτευσε λαμπερές και πολύχρωμες πετούνιες, στις ζαρντινιέρες, της οδού 25η Αυγούστου καθώς και την πλατεία του Αγίου Τίτου , δίνοντας αναζωογόνηση στην περιοχή.
Η εθελοντική ομάδα Πρασίνου φύτευσε λαμπερές και πολύχρωμες πετούνιες, στις ζαρντινιέρες, της οδού 25η Αυγούστου καθώς και την πλατεία του Αγίου Τίτου , δίνοντας αναζωογόνηση στην περιοχή.
5 Σχόλια
ppylr9
wt479y
bvbjus
au9gmj
1zoycc